La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 877 Culés

2

Oglądałem wczoraj "Batman vs Superman: Dawn of Justice (ultimate edition)" i się tak zastanawiam czemu ten film ma tak niskie oceny

konto usunięte

0

@Gumiak10 ludzie nie lubią superbohaterów xD
jestem fanem serii batmana...Superman też był spoko także czekam aż będzie ten film w sieci w dobrej jakości

0

@Gumiak10 Ja też oglądałem akurat wczoraj :D zrobił na mnie dobre wrażenie ale po opiniach widziałem że film nie podoba się komiksiarzom i fanom tradycyjnego przedstawienia tych bohaterów. Dla mnie spoko film dobrze się bawilem

0

@jackgozdo już jest w dobrej ;)

1

@Gumiak10 Bo film za bardzo próbuje stworzyć podwaliny pod Ligę Sprawiedliwych, chcąc jednocześnie opowiedzieć pseudo depresyjną historię Batmana i Supermana :D No i jeszcze to pogodzenie się, bo matki miały to samo imię. Za samo to temu filmowi trzeba obniżyć ocenę o jakieś 6 punktów :D
Ale Wonder Woman była fajna, nawet jeśli kompletnie niepotrzebna dla fabuły :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?