La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 647 Culés

0

[poza tematem] - Jest tu jakiś ekspert z działu RTV? Mam takie pytanie, otóż ostatnio kupiłem zestaw kina domowego Yamaha RX-V381 Onyx 200 z kolumnami Prisma, do tego Blu ray LG, ale mniejsza z tym... otóż idąc za ciosem chciałbym dokupić subwoofer i tutaj że jestem totalnie lewy :
Czy kupić subwoofer aktywny czy pasywny? Potrzebuje takiego, by po prostu podpiąć pod amplituner i żeby no grało ;)
I mam upatrzony nawet jeden subwoofer Pioneera i też mam takie pytanie, czy to by się "kłóciło" z Yamahą i lepiej kupić suba też z Yamahay, czy to nie ma większego znaczenia i Pioneer też będzie kompatybilny?
Z góry dziękuję za odpowiedź i przepraszam, że tak na La Rambli nie o futbolu męcze.

1

@LioNey99 Po co przepraszasz? Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Odnośnie twojego pytania, nie znam się na tym, ale polecam portal elektroda.pl mi tam zawsze pomagają :-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?