La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1446 Culés

4

Było pisane że Chorwacja, potem Polska, a teraz Walia rozwali Portugalia cienka , że słaba gra a teraz teksty że w finale przejada i Niemcy, bo Francja słaba... Ludzie jeszcze będzie tak że Portugalia wygra w finale, po jakimś nieziemskim farcie... Futbol już pokazał że wszystko jest możliwe na tym euro, pozamykal klapaczki, lecz patrzę że nadal co niektórzy nie wyciągają wniosków, finał trwa 90 min potem 30 i potem karne... Portugalia pokazała że nie umie grać ale umie się postawić, radzę siee nie nakręcac tak, bo jeszcze może być tak że krisztjanuu strzeli gola w doliczonym czasie gry 3 sec przed końcowym gwizdkiem po 3 rykoszetach i słupku.

2

@matesfcb93 Kto normalny pisał że Walia rozwali Portugalię proszę cię... Pisali niektórzy że mają nadzieję że Walia wygra, a nie że ich rozwali.

0

@DonAndresFCB No ja na wlasne oczy widziałem jak niektórzy pisali ze Walia przejedzie się po Portugali itp...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?