- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1110 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
6
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1110 Culés
4
Tłum mężczyzn, zwolenników prezydenta Erdogana i rządu wyległ na tureckie ulice. Ludzie skandują "Allahu Akbar".
Strzelać czy nie strzelać?
0
@jedrek7000 Nie ma nad czym sie zastawiać, bedą mieli na co zasługują
0
@misztalk Za co strzelać?
1
@Dranek1337 tak dla "fanu", a co ?
1
@Dranek1337 Wiec popieranie polityki terroru jest według Ciebie dobre?
Skonczyl sie czas poprawności politycznej i trzeba działać, bo pózniej może nie być co zbierać z Europy ;)
Chyba, ze masz odmienne zdanie to wspaniale dogadałbyś sie z francuskim premierem, szczególnie po jego dzisiejszej wypowiedzi.
1
@misztalk Wiesz chociaż co znaczy Allah Akhbar?
0
@Dranek1337 Oznacza to "Allah jest wielki" i nie wiem czy wiesz, ale przed wysadzeniem sie właśnie taki okrzyk stosują samobójcy.
Wydaje mi sie, ze to nie jest zbyt pokojowe, w tych czasach idzie to uznać nawet za okrzyk bojowy ;)
0
@misztalk dokładniej jest to deklaracja wiary muslimów, czyli tak czy inaczej nic dobrego, strzelać
0
@karci0 Zgadzam się, nie chciałbym usłyszeć czegoś takiego np. jadąc autobusem czy tramwajem
0
@misztalk Czyli nie wiesz. "Bóg jest wielki."
Ty nie wiem w co wierzysz, ale Polska jest uznawana za kraj Chrześcijański, Turcja jest uznawana za kraj muzułmański. Więc jeśli w Polsce by krzyczeli takie hasło lub inne ale w identycznym kontekście to też mieliby ich zabijać za wiarę? Turcy mają ginąc za wyznawaną Religie? To nikogo by w tym kraju nie było. Zastanów się gdzie widzisz sens.
0
@Dranek1337 Powiedz mi czy Polacy maja reputacje zamachowców?
Bo widzisz reputacja odgrywa tu dużą rolę.
Polacy nie biegają po ulicach krzycząc "bóg jest wielki" i nie wysadzają ludzi wokół siebie :)
0
@misztalk Spróbuje wytłumaczyć Ci jak Pani w szkole:
Turcja być kraj Muzułmański, oni się nie bać gdy ktoś mówi "Allah Akbar", bo to być ich religia, oni nie wysadzać się w swoim kraju.
W Turcji codziennie modlą się do Allaha, żołnierze też wierzą w Allaha, bo to kraj muzułmański z meczetami być, i co oni teraz zabijać za wiarę? Ty naprawdę nie rozumieć?
0
@Dranek1337 Ja rozumieć i Ty nie robić, ze mnie debila .
Ty widzieć, że Turcy dzielić sie na tych dobrych i tych co sie wysadzać?
Bo widzisz, wszyscy w Turcji być wierzący, niestety nie wszyscy być pokojowi wierzący :)
1
@Dranek1337 jesteś debilem czy tylko udajesz? serio pytam
0
@karci0 Ja mam się dobrze a Ty? Wszystko na miejscu?