La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1110 Culés

4

Tłum mężczyzn, zwolenników prezydenta Erdogana i rządu wyległ na tureckie ulice. Ludzie skandują "Allahu Akbar".
Strzelać czy nie strzelać?

konto usunięte

0

@jedrek7000 Nie ma nad czym sie zastawiać, bedą mieli na co zasługują

0

@misztalk Za co strzelać?

1

@Dranek1337 tak dla "fanu", a co ?

konto usunięte

1

@Dranek1337 Wiec popieranie polityki terroru jest według Ciebie dobre?
Skonczyl sie czas poprawności politycznej i trzeba działać, bo pózniej może nie być co zbierać z Europy ;)
Chyba, ze masz odmienne zdanie to wspaniale dogadałbyś sie z francuskim premierem, szczególnie po jego dzisiejszej wypowiedzi.

1

@misztalk Wiesz chociaż co znaczy Allah Akhbar?

konto usunięte

0

@Dranek1337 Oznacza to "Allah jest wielki" i nie wiem czy wiesz, ale przed wysadzeniem sie właśnie taki okrzyk stosują samobójcy.
Wydaje mi sie, ze to nie jest zbyt pokojowe, w tych czasach idzie to uznać nawet za okrzyk bojowy ;)

0

@misztalk dokładniej jest to deklaracja wiary muslimów, czyli tak czy inaczej nic dobrego, strzelać

konto usunięte

0

@karci0 Zgadzam się, nie chciałbym usłyszeć czegoś takiego np. jadąc autobusem czy tramwajem

0

@misztalk Czyli nie wiesz. "Bóg jest wielki."
Ty nie wiem w co wierzysz, ale Polska jest uznawana za kraj Chrześcijański, Turcja jest uznawana za kraj muzułmański. Więc jeśli w Polsce by krzyczeli takie hasło lub inne ale w identycznym kontekście to też mieliby ich zabijać za wiarę? Turcy mają ginąc za wyznawaną Religie? To nikogo by w tym kraju nie było. Zastanów się gdzie widzisz sens.

konto usunięte

0

@Dranek1337 Powiedz mi czy Polacy maja reputacje zamachowców?
Bo widzisz reputacja odgrywa tu dużą rolę.
Polacy nie biegają po ulicach krzycząc "bóg jest wielki" i nie wysadzają ludzi wokół siebie :)

0

@misztalk Spróbuje wytłumaczyć Ci jak Pani w szkole:
Turcja być kraj Muzułmański, oni się nie bać gdy ktoś mówi "Allah Akbar", bo to być ich religia, oni nie wysadzać się w swoim kraju.
W Turcji codziennie modlą się do Allaha, żołnierze też wierzą w Allaha, bo to kraj muzułmański z meczetami być, i co oni teraz zabijać za wiarę? Ty naprawdę nie rozumieć?

konto usunięte

0

@Dranek1337 Ja rozumieć i Ty nie robić, ze mnie debila .
Ty widzieć, że Turcy dzielić sie na tych dobrych i tych co sie wysadzać?
Bo widzisz, wszyscy w Turcji być wierzący, niestety nie wszyscy być pokojowi wierzący :)

1

@Dranek1337 jesteś debilem czy tylko udajesz? serio pytam

0

@karci0 Ja mam się dobrze a Ty? Wszystko na miejscu?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?