La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1501 Culés

konto usunięte

22

Niemcy pewnie w szoku co tyle ludzi na ulicach u nich w miastach, a to Erdogan kazał wyjść turkom na ulice i bronić demokracji ;)

konto usunięte

2

@InOut Hahah mistrz:D

0

@InOut O co tam chodzi ? XD Podobno wojsko sprzeciwia się, bo chcą bronić praw człowieka i demokracji. Podobno chcą zabić tego typa, bo coś tam czołgi, strzały. A ten prezydent mówi, że mają wyjść i bronić praw i ludzie wychodzą. Czyli ludzie są za wojskiem czy prezydentem ?

konto usunięte

0

@kuba1794 Erdogan jest bardzo proislamskim politykiem i ostatnio wpadł na pomysł odbudowy Imperium Osmańskiego co wiązało by się z radykalizacją islamu w Turcji, to natomiast nie bardzo spodobało się wojsku które jest za oddzieleniem religii od państwa

3

@kuba1794 To jest wlasnie ten burdel islamski, ktory nasza szanowna Angela i jej popierdołki w postaciach Donka i całej "opozycji lewackiej" w PL probują nam wpieprzyć do nas:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?