La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1070 Culés

konto usunięte

2

Wie ktoś może coś jak tam mają się sprawy Filipa Starzyńskiego i Bartosza Kapustki?

Pierwszy dalej jest piłkarzem Lokeren, a Zagłębie sporo traci na jego nieobecności. Myślę że z nim mogliby śmiało grać o awans do 3 rundy eLE, a tak to będzie bardzo trudno.
Drugi miał podobno transferować się za granicę i jakoś wszystko ucichło? Swoją drogą uważam że jeśli Kapustka miałby gdzieś odejść to do Niemiec ale do klubu ze środka tabeli żeby grał lub ew. np. Ajax jednak tak sobie myślę czy nie lepiej byłoby gdyby Kapustka jeszcze na rok został w Polsce?

0

@Stinger Dzisiaj czytalem ze Starzynski prawdopodobnie trafi do Zaglebia,ale interesuje sie nim tez Legia pod warunkiem odejscia Dudy :)

0

@Stinger Starzyński podobno kwestia dni kiedy Zagłębie go wykupi chodź czytałem ,że jeśli Legia sprzeda Dudę to mogą chcieć Starzyńskiego, a Kapustka właśnie Ćwiąkała napisał wczoraj na twitterze ,ze Ajax złożył za niego ofertę na 5 mln euro.

konto usunięte

2

@kuba1624 Legia fajnie by się wzmocniła kupując Starzyńskiego ale wole żeby tam nie szedł. Najlepiej nich trafi do Wisły ale wiadomo że to nie realne więc do Lubina.

konto usunięte

2

@bodzio10 5 mln euro? Myślę że to byłaby dobra cena dla każdego, a i Kapustka mógłby wiele zyskać grając w Holandii tym bardziej że jest tam Milik, a więc mógłby mu pomóc się zaaklimatyzować i w ogóle.

0

@Stinger Dla mnie powinien wyjechać jak najszybciej Ajax jest doskonałym miejscem. Zobacz co jest z Linettym już się trochę zasiedział w Lechu i nie robi postępów.

0

@bodzio10 Linetty pojedzie,posiedzi na ławce pol roku czy rok i wroci jak kilku wczesniejszych,nie widze w nim wielkiego potencjalu jak niektorzy,ale chcialbym sie mylic :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?