- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1070 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1070 Culés
2
Wie ktoś może coś jak tam mają się sprawy Filipa Starzyńskiego i Bartosza Kapustki?
Pierwszy dalej jest piłkarzem Lokeren, a Zagłębie sporo traci na jego nieobecności. Myślę że z nim mogliby śmiało grać o awans do 3 rundy eLE, a tak to będzie bardzo trudno.
Drugi miał podobno transferować się za granicę i jakoś wszystko ucichło? Swoją drogą uważam że jeśli Kapustka miałby gdzieś odejść to do Niemiec ale do klubu ze środka tabeli żeby grał lub ew. np. Ajax jednak tak sobie myślę czy nie lepiej byłoby gdyby Kapustka jeszcze na rok został w Polsce?
0
@Stinger Dzisiaj czytalem ze Starzynski prawdopodobnie trafi do Zaglebia,ale interesuje sie nim tez Legia pod warunkiem odejscia Dudy :)
0
@Stinger Starzyński podobno kwestia dni kiedy Zagłębie go wykupi chodź czytałem ,że jeśli Legia sprzeda Dudę to mogą chcieć Starzyńskiego, a Kapustka właśnie Ćwiąkała napisał wczoraj na twitterze ,ze Ajax złożył za niego ofertę na 5 mln euro.
2
@kuba1624 Legia fajnie by się wzmocniła kupując Starzyńskiego ale wole żeby tam nie szedł. Najlepiej nich trafi do Wisły ale wiadomo że to nie realne więc do Lubina.
2
@bodzio10 5 mln euro? Myślę że to byłaby dobra cena dla każdego, a i Kapustka mógłby wiele zyskać grając w Holandii tym bardziej że jest tam Milik, a więc mógłby mu pomóc się zaaklimatyzować i w ogóle.
0
@Stinger Dla mnie powinien wyjechać jak najszybciej Ajax jest doskonałym miejscem. Zobacz co jest z Linettym już się trochę zasiedział w Lechu i nie robi postępów.
0
@bodzio10 Linetty pojedzie,posiedzi na ławce pol roku czy rok i wroci jak kilku wczesniejszych,nie widze w nim wielkiego potencjalu jak niektorzy,ale chcialbym sie mylic :)