- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1566 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
7
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1566 Culés
0
Pobrałem Pokemon Go ze sklepu play i nie wiem co zrobić. Ktoś pomoże?
76
@Stinger Odinstalować :D
1
@kuba1624 Nie, wszyscy grają to też chciałbym zobaczyć jak to wygląda. Wziąłem pobrałem, zainstalowałem i teraz chyba muszę się zalogować więc loguję i się nie da... Wie ktoś o co chodzi? Co robię źle?
0
@Stinger Na początku wybierasz jednego pokemona z trzech, tak jak była opcja normalnie w bajce, możesz to zrobić normalnie z domu. Resztę pokemonów musisz łapać chodząc, wychodzisz na spacer, włączasz sobie aplikację, jedziesz do miasta, wychodzisz z samochodu, włączasz aplikację i sprawdzasz czy w okolicy są jakieś pokemony. Na tej zasadzie :D
0
@Stinger A jak wszyscy beda skakac z mostu to Ty tez?:D
1
@Stinger Odinstalowac i to jak najszybciej ...
0
@Stinger A, bo jeszcze się nie zarejestrowałeś... To robisz to albo przez konto google albo oddzielne tam na jakiejś stronie tej aplikacji(tego nie wiem bo ja przez google się logowałem). A jaki masz telefon? Sprawdzałeś czy na pewno telefon spełnia wymagania?
0
@kuba1624 Nie ale to tylko gra, a nie chcę zagrać bo każdy gra tylko wiele osób to chwali, a więc myślę że warto zobaczyć jak to działa.
0
@Bamek94 Samsung Galaxy s4 mini ale nie sprawdzałem czy spełnia wymagania.
Czyli jak przez gogle mam się logować?
0
@Stinger No jak masz konto na googlach połączone z telefonem, gmail :) A czy spełniasz wymagania to zależy czy masz androida 4.4, oczywiście gpsa no i dostęp do neta stały :)
5
@Stinger Jest tyle ciekawszych rzeczy do robienia a ludzi ogarnela jakas pokeomonomania,załamka. Dokad ta ludzkosc zmierza ;)
0
@Bamek94 To jest jakieś bez sensu przecież też mam to wszystko i jakoś nie mogę się zalogować przez te gogle...
2
@kuba1624 Aż tak Cię to boli? Nie interesujesz się tym, to co Cię obchodzi, że inni to robią? Co jest złego w tej zabawie? Może to, że ludzie zaczęli wychodzić z domów? Dzięki tej grze można poznać wielu ludzi spacerując.
1
@PatrychoO Boli mnie jedynie to,ze postep technologiczny oglupia ludzi. A co do spacerowania,poznawania ludzi itd to mozna robic to bez uzycia urzadzen elektronicznych.
1
@kuba1624 Ja raczej widzę w tym plusy takie, że te wszystkie dzieci metina, counter strike'a wyjdą na ulicę i trochę się przynajmniej poruszają i zobaczą, że na dworze też jest fajnie :D
0
@Stinger Na mgsm pokazuje, że Twój telefon ma wersję androida 4.2.2 czyli za starą do pokemonów, chyba, że dostawałeś jakieś aktualizacje?
0
@Stinger Serwery zapchane. Dziś nie dało rady grać bo mieli z tym problem.