- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1708 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
100 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1708 Culés
2
Sevilla dzisiaj zagrała pierwszy sparing przed nowym sezonem i zakończyła go zwycięsko.
Pokonali 3-1 River Plate, a bramki strzelali Gameiro, Konoplyanka i N'Zonzi. Dla River bramkę strzelił syn trenera Atletico, Giovanni Simeone (ciekawe kiedy ktoś go ściągnie do Europy? Serie A lub La Liga?).
Chciałbym żeby Sevilla w tym sezonie nie tylko powalczyła o TOP 4 La Ligi i zwycięstwo w LE ale przede wszystkim wyszła z grupy LM. Wygranie 3 razy z rzędu w LE to spore osiągnięcie ale myślę że pora potwierdzić w LM że są za mocni na LE.
0
@Stinger A tak z ciekawości Simeone jakoś zareagował na bramkę syna ? :D
0
@kuba1794 Nie wiem, przecież Simeone to trener Atletico, a z River grała Sevilla, której trenerem jest Sampaoli.
0
@Stinger Seviila jest zamocna na LE i za słaba na LM. Tak mi to wygląda.
0
@LinekPark Ale skąd to wiesz? Przecież w ostatnim sezonie mieli grupę śmierci ale ostatecznie pokonali M'Gladbach i w pojedynczych meczach postawili się City (mimo że przegrali) i pokonali Juventus... Gdyby tak dodać spore osłabienia przed sezonem (odejście m.in Bacci - najlepszego strzelca i piłkarza i Vidala, a także M'Bii), brak zgrania z nowymi i kontuzje w obronie (z tego co pamiętam było ich sporo) to przy takich problemach Sevilla i tak sporo ugrała w tej grupie śmierci.
Myślę że gdyby tak zamienić ich z Valencią która się skompromitowała to by na luzie wyszli z tej grupy, a gdyby przed sezonem się nie osłabili tzn. zostali Bacca i Vidal (może M'Bia) to i z tej grupy śmierci mogliby wyjść.
Tak wiem gdybanie nie ma sensu ale ciężko jest oceniać zespoły które nie mają kasy i praktycznie przed każdym sezonem muszą kogoś z liderów sprzedać by nie było problemów finansowych.
0
@Stinger Właśnie przez te wietrzenia szatni tak uważam
1
@Stinger No taak. Nie wiem czemu Ale przeczytałem Atletico wygrało z River.. xD