La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1154 Culés

0

Mam dylemat - obecnie na stronie Nike jest niedostępna koszulka meczowa z nazwiskami zawodników (a firma mi nie odpisuje kiedy będzie dostępna, chyba się na mnie obrazili, bo za dużo pytań zadawałam ;p) i zastanawiam się czy czekać, aż będzie możliwość jej kupna (ale jest ryzyko, że wtedy będzie z logo sponsora) czy kupić wersję stadionową, ale boję się, jak będzie na mnie leżała - jestem dość wysoka, ale bardzo szczupła. Nie chcę wersji damskiej, bo ma nieładny dekolt. Czy osoby posiadające wersję stadionową są mi w stanie powiedzieć, czy koszulka jest bardzo szeroka?

1

@Eleri Nie jest bardzo szeroka, moja jest całkiem dopasowana, a też jestem szczupły. I nie ma tych dziwacznych otworów wentylacyjnych, które ma meczówka... A do tego jest zdecydowanie tańsza.

0

@Ledsbourne Chyba jestem co do niej zdecydowana, dzięki ;)

1

@Eleri Powiem Ci tak, posiadam stadionowke z sezonu 2015/16 oraz meczowke z 2014/15. Zdecydowanie polecam stadionowke. Tansza i jak dla mnie wygodniejsza do kibicowania. Jezeli chodzi o roznice w szerokosci to sa niezauwazalne. Jezeli jestes wysoka i szczupla to w kazdej bedziesz dobrze wygladala, tym bardziej w tej z logo Barcy ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?