- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1181 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1181 Culés
8
Biorąc pod uwagę, ilu zawodników teraz mamy w środku pola, Samper chyba jednak pójdzie na wypożyczenie, a Roberto zostanie podstawowym prawym obrońcą i ewentualnie zapasowym wyborem na defensywnego pomocnika, natomiast Denis będzie chyba częściej wykorzystywany na lewym skrzydle. Teraz priorytetem - obok sprowadzenia napastnika - powinno być pozbycie się Douglasa, Adriano, Tello i Montoyi, bo i tak nie będzie miejsca na zarejestrowanie ich do kadry na nowy sezon.
1
@Ledsbourne Tello dałbym jednak szansę .Przynajmniej do zimowego okienka .Wiem kogo nadzieja jest matką ,ale mam wrażenie że ten chłopak wypali .Może dlatego że mam jakoś do niego sentyment ....
1
@Bytom1920 Weście już tym Tello, gość jest nam niepotrzebny. Lucho chce typowej 9 a nie skrzydłowego. Zresztą Arda, Rafinha i Denis pewnie będą alternatywą dla Neymara i Messiego.
0
@Indyczka Dlaczego ? Tello i Munir do rotacji na skrzydła ,9-tka (jak przyjdzie ) za
Suareza .Wtedy kazdy z MSN ma zmienika - takiego typowego skrzydłowego plus domniemaną 9-tkę (mam nadzieję ze to będzie Bakmabu :) ) Wtedy komfortowa sytuacja bo MSN moze czesciej odpoczywać . A Arda ,Rafa i Denis to bardziej pomocnicy ,więc na siłe nie ma co z nich robić napastników czy skrzydlowych ,skoro lepiej czuja się w pomocy .Przynajmniej w.g. mnie ...
0
@Bytom1920 No nie wiem, Denis jak i Rafa mogą zagrać również w ataku na skrzydle i obaj by się tam świetnie czuli. A stawiam,że Lucho chce aby Arda grał na skrzydle bo w środku pomocy się nie nadaje. Uwielbia wszechstronnych zawodników.
Jeśli Tello i Montoya nie są w planach Lucho to trzeba się z tym pogodzić. Zresztą są dla mnie za słabi na ten klub i mam nadzieje że szybko się ich pozbędą. Pep, Tito, Roura, Tata oraz Lucho na nich nie stawiali to nie ma żadnej szansy aby zmienił swoje zdanie, zresztą sam otwarcie o tym mówił. Więc przestańcie wypisywać że byście dali szanse dla nich bo tak nie będzie.
A bierzmy pod uwagę że na pewno odejdą,bo zabraknie miejsc na rejestracje nowych zawodników.
0
@Indyczka No tu się zgadzam ,ktos odejśc musi :) Na pewno Lucho ma swoja koncepcję i poukłada te klocki . Ja tylko wysnułem swoją ,ale ( niestety ) nie jesten trenerem najlepszego klubu na świecie . Jak będzie przekonamy się niebawem . Pozdrawiam ,miłego dnia .