La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1127 Culés

konto usunięte

25

Tak sobie ogladam jeszcze raz wczorajszy mecz i i bramki Munira byly perfekcyjne idealne przyjecie + strzal. Ma raptem 21 lat dobra technime. Poprzedni sezon byl dla niego debiutem jako pelnoprawny czlonek druzyny. Wiec pierwsze koty za ploty. Pamietam, ze w Barcy B nawet grywal jak Leo czyli cofniety obslugujac kolegow podaniami.
Ciekaw jestem bardzo tego sezonu

konto usunięte

1

@MarioVeB! Przynajmniej jeden co Munira chwali

20

@MarioVeB! Ja ogólnie nie rozumiem, jak można skreślać Munira, który ma 20 czy 21 lat.

konto usunięte

2

@PatrychoO Ja też nie yy chwila.. Bo tutaj są eksperci co wiedzą że Munir się nie nadaje i mówią że Dzeko i Mandzo jako zmiennicy dla barcy byliby lepsi niż Munir

konto usunięte

2

@PatrychoO Dla mnie skreslanie mlodych pilkarxy to jakas choroba. Strach zagrac 2-3 slabsze mecze bo przyjdzie jeden z drugim i zacznie wyrzucac pilkarza z druzyny.

konto usunięte

1

@MarioVeB! Szkoda strzępić ryja ci powiem

0

@SIEKA Munira chwalic nie mozna - nic nie osiagnal. Ale trzeba dac mu szanse bo perspektywy ma bardzo duze. No i ten wiek... Chcialbym za pare lat aby byl godnym zastepca Suareza w Barcelonie.

konto usunięte

0

@SIEKA EEeeeeee!!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?