La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1153 Culés

0

Mam takie pytanko,jakie streamy polecacie.No bo sprawa wygląda tak,że obecnie nie ma już futbolhd,a takim jedynym konkretnym według mnie streamem jest Fani.tv(bardzo ładnie odbiera).Ma ktoś jakieś z dwa równie dobrze w płynności odbierane streamy.No przydałyby się na ten zbliżający się powoli sezon w naszym wykonaniu.

1

@GokuFcBarca Tak ciezko zaplacic pare złoty i oglądać normalnie

1

@frostiman90 Jak ktoś nie ma jak ty to mówisz tych parę złotych to tak.Myślisz,że kurde każdy ma kasę na jakieś eleveny czy nc-plusy.To ci odpowiem,nie nie każdy.I jak się ktoś grzecznie pyta o streamy to mu nie wyjeżdżaj z tekstem kup sobie bo przecież oglądać w internecie to to jest przecież nienormalne...Brak słów.

0

@GokuFcBarca Pobierz sobie Sopcast lub AceStream. A tu: https://www.reddit.com/r/soccerstreams/ masz liste wszystkich streamów na te programy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?