La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1039 Culés

konto usunięte

0

Powiem tak... Jestem zagorzałym kibicem Manchesteru Umited od ok 2000 roku, Barcy od 2010. Kocham te kluby, przeżywam wzloty i upadki jakby miało to wpływ na moje życie. Ale poza tymi klubami lubię rownież i szanuje ( oczywiście duuuuuzo mniej) Real i Chelsea. Czy uważacie ze to czyni mnie nienormalnym? :-D po prostu nade wszystko kocham piękno footballu.

konto usunięte

16

@Punisher1989 Piękna historia ale po co to napisałeś?

konto usunięte

1

@Stinger Musiałem to z siebie wyrzucić. Gryzło mnie ze lubię rownież oglądać grę rwali mimo ze czasem ich nienawidzę za sukcesy odebrane Barcy. A pisze to dlatego ze cześć kibiców Barcy jest jak wirtualna rodzina a ja jestem osoba która lubi sie czasem wygadać i zasięgnąć opini czy odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie mogące być czasem mimo wszystko pytaniem retorycznym.

konto usunięte

3

2

@Punisher1989 Powiem tak, ja też kocham Barce i przeżywam jej wzloty i upadki jakby to miało wpływ na moje życie, i poniekąd ma, gdyż decyduje to m.in. o moim samopoczuciu, poza tym bardzo lubię Liverpool i również odczuwam każdą ich porażkę, ale będąc kibicem Barcelony nie wyobrażam sobie lubić Real, dla mnie to jest sprzeczne, nie tylko ze względu na teraźniejszość, ale też przez to, co działo się w przeszłości, np. w trakcie i po wojnie domowej w Hiszpanii.

konto usunięte

0

@Mati1477313 OK zrozumiałem aluzje. Widać nie z każdym można pogadać tutaj tak jakby wskazywał na to sens La rambli.

konto usunięte

0

@Eleri No zgadzam sie. Ale ja po prostu lubię oglądać jak czasem Real gra ładny football. I czy taki zachwyt czyni mnie pseudokibicom Barcy? Czasami lepiej jest zaprzyjaźnić sie z wrogiem niż próbować z nim walczyć.

1

@Punisher1989 Wiadomo, każdy jest inny i jeśli to lubisz to nikt ci tego nie zabroni i nie powie, że jesteś nienormalny. Z tego co mówisz wnioskuję, że dla ciebie na pierwszym miejscu jest sam futbol jako gra, a dopiero później drużyny. U mnie jest na odwrót, najważniejsza jest Barca, najpierw pokochałam ją a dopiero potem piłkę nożną jako dyscyplinę sportową. Oczywiście wcześniej też lubiłam pooglądać mecz w telewizji, głównie ze względu na reprezentację Hiszpanii a zwłaszcza jej bramkarza i jednocześnie piłkarza Realu - Casillasa. Byłam zakochana w tym zawodniku i pozycji bramkarza, uważałam że są niedoceniani. Ale to było tylko gdy grały reprezentacje, gdy Euro czy Mundial się kończyły to na jakiś czas o piłce zapomniałam. Aż 'pojawiła się' Barca i zaczęłam tym żyć. Zainteresowanie tą drużyną bardzo wpłynęło na moje życie, zmieniło je, dlatego Barca jest najważniejsza, może zniknąć całe piękno futbolu (czego oczywiście nie chcę ) ale Barca musi być i odnosić sukcesy. Mam też zapisaną na telefonie jedną czy dwie ładne akcje Realu bo miło jest czasem na to popatrzeć, ale najpierw jest Barca, której 'wrogiem' jest Real, więc nie mogę ich meczy oglądać z uśmiechem na ustach zachwycając się grą.

konto usunięte

0

@Eleri Fajna odpowiedz. Dziękuje:) pozdrawiam:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?