- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1085 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1085 Culés
1
No i wyszło na to, że pierwsze miejsce w naszej grupie się nie opłaciło i lepsze dla nas jest to drugie miejsce. Amerykanie co prawda wygrali z Brazylią, ale oba te zespoły grały w grupie strasznie nie równo, raz wygrywali, raz przegrywali. Jednak w ćwierćfinale to Argentyna jest w gorszej sytuacji ponieważ będzie grać z gospodarzem turnieju, przeciwnikiem niesionym ogromnym dopingiem kibiców, co ma duże znaczenie. Brazylia może i wyszła z tej grupy rzutem na taśmę ale mimo to nadal są jedną z najsilniejszych drużyn na świecie i moim zdaniem spośród tych czterech zespołów z ich drabinki to oni mają największe szanse na awans do finału. Grają poniżej oczekiwań, ale to właśnie oni są niemal cały czas w finałach: finał LŚ 2016, finał MŚ 2014, finał IO 2012.
0
@Pawlak1992 Ja półfinały obstawiam w ciemno - Włochy, Brazylia, Rosja i USA/Polska.
U nas mecz typowo 50/50 - kto będzie miał więcej szczęścia i 'lepszy dzień' to wygra ten ćwierćfinał. Niepokoi mnie to, że ciężko nam się gra z zespołami 'silnymi fizycznie' czyli z takimi, które mają mocną zagrywkę i blok - czyli Rosja, USA czy Bułgaria (z którą notorycznie przegrywamy, ale ich na IO nie ma).
Jednak jedno jest pewne - jeśli zagramy taki mecz jak z Argentyną, ułożymy sobie grę (a raczej Łomacz to zrobi) to będziemy grać w półfinale.
Kilka podstawowych punktów - dobrze wejść w mecz, dobrze przyjmować ich zagrywki i rozłożyć grę na WSZYSTKICH naszych graczy, nie tylko na Kurka. Trzeba nam w grze Kubiaka, Miki i sporo gry środkiem - samym Kurkiem ugramy seta, może przy fali szczęścia dwa sety, trzeba nam koniecznie takiej gry jak z Argentyną - wtedy jestem spokojny.