- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1527 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
101 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1527 Culés
2
Jako wierny kibic Ajaxu od lat czuję ogromną żenadę... Serio kolejny raz dramat. Kibice sukcesu Barcy tego nie doświadczyli... Tak to jest jak co roku wykupują najlepszych ogranych zawodników w wieku (uwaga) 21- 22 lat. Przecież to same małolaty znowu grają i Rostov ich doswiadczeniem zjadł... Dramat
0
@Stoiczkow zapominasz, ze Barcelonie mozna kibicowac dluzej niz 10 lat....a kiedys nie bylo tak fajnie wiesz?
0
@poeticus3 Dlatego użyłem określenia "kibice sukcesu". Sam pamiętam Barce w środku tabeli.
2
@Stoiczkow Też im kibicuję,ale niestety dobre czasy skończyły się wraz z odejsciem takich piłkarzy jak van der Vaart,Sneijder czy van der Meyde.Potem szkółka już nie podołała :-/
A Barca też dostała lanie w LM,np.0:4 z Dynamem na Camp Nou.
1
@norbi77 Wiesz Bosz chce grać ofensywnie jak w Vitesse, a kompletnie zapomniał o obronie. To po pierwsze. Po drugie to wieczny brak doświadczenia. Jak tylko sie ktoś pokaże to zaraz go zgarnia silniejsza liga, brak lidera, nie tylko konkretnej formacji, ale i drużyny! Brak lat i doświadczenia! Jednak szkółka ciągle działa, tylko zmieniły się czasy i te chłopaki nie mają czasu ograć się odpowiednio w pierwszej drużynie, są kupowani jak towar i są postawione im ogromne wymagania w nowych klubach i to w wieku 19-22 lata. Ajax to specyficzny klub, on wiele wybacza, a inne kluby już niekoniecznie. Problemy Ajaxu są bardzo złożone.
1
@Stoiczkow "Prawo Bosmana" pogrążyło Ajax :-/
Od tamtej pory,tak jak napisałeś,ciężko zatrzymać jakiś "diament".Były chwile,gdzie Ajax "walczył" jeszcze w Europie,ale to już dawno temu :-(
To był chyba ćwierćfinał z Milanem,gdzie gola na wagę awansu stracili w 90 min.Inzaghi...te czasy już nie wrócą.
Teraz brak czasu,by oglądać ich tyle,ile bym chciał,ale śledzę ich poczynania.