La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1551 Culés

100

J. Tebas ma jechać do Brukseli bronić RM/ATM i złożyć skargę do Parlamentu Europejskiego na FIFA. Przy Barçy nie był tak chętny do działania.[@J_Krecidlo]

Nie dziwę się skoro jest on fanem Realu...

0

@BarcaInfo Ludzie na wysokich stanowiskach, nigdy nie powiedza głośno jak jest, kto jest foworyzowany, bd przytakiwac nawet jeśli myślą inaczej,tebas jest wysoko postawiona osoba, i nikt nie chce podskakiwać dopóki nie bd dowodów,twardych dowodów

konto usunięte

0

@BarcaInfo Czyli od dzisiaj Tebas posmarował :D

konto usunięte

9

@BarcaInfo I dla mnie za to powinien stracić od razu fotel prezesa LL. Gdy inny hiszpański klub cierpiał (Barca) to powinno być w jego interesie by bronić jeden z najbardziej utytułowanych klubów na świecie, który godnie reprezentuje ligę w Europie. Ale skoro jest kibicem Realu (po meczu z Barcą to przyznał) to nie dziwię się, że będzie bronić swych pupilków RH (jeśli ktoś chce wiedzieć znaczenie skrótu to wyjaśnie na pv).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?