La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1740 Culés

2

Czemu wszyscy jeżdżą po Mascherano skoro Pique jest tak samo winny tej bramce gdy przepuścił piłkę między nogami. W tej akcji Atletico rozpoczęło akcję bez gwizdka sędziego i gdy zawodnik Materacy leżał na boisku. Nasi się tego nie spodziewali i dopiero po sekundzie zareagowali że gra już się zaczęła. Najlepsze jest to że gdy my chcieliśmy rozegrać właśnie taką akcje to sędzia wracał, a nawet gdy zaczęliśmy grę z autu kazał wrócić, że zrobiliśmy to za szybko.

10

@DonAndresFCB Jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy pechowo odbitej piłki, a objechanym jak dziecko Mascherano to gratuluje

1

@DonAndresFCB Pewnie dlatego że od klasowego zawodnika wymaga się jednak, że w tym kluczowym momencie pomoże kolegom, a Masche niestety nie tyle nie pomógł, co zaszkodził.

1

@sewciu50 Pechowo odbita piłka?? To teraz jak się dostanie dziurę to jest to pechowa odbita piłka, przepraszam nie wiedziałem.

Pique dostał dziurę od zawodnika Atletico który zagrał piętą zejdźcie w końcu na ziemie...Również mogę nazwać pechem poślizgnięcie się Mascherano...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?