La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1338 Culés

0

Analizując na spokojnie,to wkurza mnie to nasze MSN.. wiem,że Atletico to silny rywal,ale postawa naszych jest po prostu, ach szkoda gadać.. Jak przychodził Neymar,a później Suarez to liczyłem na to,że odciążą Leosia i kiedy on nie da rady,to sami będą ciągnąć zespół. Póki co dzieje się tak,że albo cała trójka jest w gazie i rozmontowują rywali szalonymi wynikami, albo każdy nagle zapomina jak się gra i strzela.. ich statystyki są genialne i każdemu życzę tak słabych napastników,ale przynajmniej ostatnio nie potrafią być regularni. Jestem przekonany,że w kolejnym meczu nawet bez Messiego wygrają z 6 czy 8:0. Sezon się zaczyna i wszystko przed nami,ale brak regularnosci niczego dobrego w tym roku nie przyniesie. Z pewnością za wcześnie jest wyciągać takie wnioski,ale myślę,że w tym roku Real wróci na Mistrza Hiszpanii, Atletico zadowoli się PK, a LM trafi do Monachium i Carlo stanie się po prostu geniuszem,za którego już i tak uchodzi..zobaczymy...

2

@blaugrana158 Wywróżyłeś to z fusów?

6

@blaugrana158 Wkurza cię MSN? To jacy napastnicy w takim razie cię zadowolą? Ale tu co poniektórzy są rozpieszczeni i nie potrafią docenić twgo, co mają.

konto usunięte

0

@blaugrana158 Brakuje Ci regularnosci u MSN, a typujesz, że Real wygra ligę, który jest regularny w dosrodkowanaiach bo napewno nie formie. A czy Neymar i Suarez zastąpią Messiego to się teraz okaże.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?