La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1526 Culés

2

Mam trochę ból dupy, że zremisowaliśmy z Atletico, które gra tak beznadziejny futbol, że oczy bolą, już wolę w tej kwestii Real. Powinniśmy byli ich konkretnie rozklepać, bo już się na ten autobus patrzeć nie da. Mają potencjał ofensywny ale Simeone to hamuje.

konto usunięte

16

@Klaudix Może i beznadziejny ale nad wyraz skuteczny. Bronić jakby nie patrzeć też się trzeba umieć.

13

@Klaudix 21 strzałów, 67% posiadania i prawie dwa razy więcej podań to rzeczywiście autobus.

konto usunięte

9

@Klaudix Mam takie pytanie, czy ty prowadząc Atletico wyszłabyś na mecz z Barceloną i grała wesoły futbol?
Powiem ci tak, w Hiszpanii praktycznie wszyscy którzy pójdą w meczach z Barcą i Realem na wymianę ciosów dostaną pięciopak i tyle z tego będą mieli (popatrz na Rayo) także nie dziwi mnie że Atletico bardziej stawia na defensywę, którą Simeone opanował niemal do perfekcji.
Potencjał w ofensywie mają wielki to prawda ale z drugiej strony coś kosztem czegoś, lepsi w defensywie więc mniej strzelają w ofensywie... Może stylowo nie jest to piękne ale skuteczne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?