La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1673 Culés

49

Bożyszcze gimbów w osobie Dissa znowu dało popis swojej niedojrzałości umysłowej pisząc ekhm "artykuł" o MAtSie i wyzywając go od kretynów i idiotów. Smutne tylko, że wiele młodzieży to przeczyta i da się zmanipulować, bo to nie na tym polega kibicowanie. W filmikach nabija się z kibiców i wytyka im, że są zbyt rozpieszczeni, a to co on odwalił jest nawet od tego gorsze

2

@qbuteq Dzie wanna? Takie wiadro pomyj wylał, że aż rzygać się chce.

8

@qbuteq Gość się od co najmniej roku kompromituję wygadując bzdury.

2

@qbuteq Kiedyś był spoko a teraz zniżył się do poziomu gimbusa z tymi hejtami na Barce.

1

@Indyczka Stara się pokazać obiektywizm, ale bardzo często mu to nie wychodzi i na siłę chwali Real, żeby tylko obydwie strony go oglądały i nabijały wyświetlenia/wejścia.

0

@Nigaki Z Realu to na razie nie ma co i kogo chwalić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?