La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 983 Culés

17

Kiedyś oglądając mecze Realu zastanawiałem się aby ile bramek wciśnie Ronaldo 2 czy 3 może 4 jak jakiś karny będzie, teraz przyszedł czas, że zastanawiam się czy w ogóle uda mu się trafić do siatki po jakiejś patelni lub karnym o jakiejś indywidualnej akcji nie wspomnę. To dosłownie cień zawodnika sprzed 2-3 lat i ciężko będzie żeby grał lepiej. Może gdy forma u niego wzrośnie (bo na razie w ogóle jej nie ma) to będzie ciut lepiej, ale jesteśmy świadkami początku końca tego zawodnika. Wiadomo jeszcze będzie strzelał z główek, karnych czy patelni, bo instynktu strzeleckiego nie da się zatracić, a przynajmniej jeszcze nie w tym wieku ale nie będzie już dawał drużynie tyle ile będzie się od niego wymagało. Wieku się nie oszuka, a akurat on bazuje tylko i wyłącznie na tych atutach (szybkość, zwinność, dynamika), które z wiekiem odchodzą jako pierwsze i których braki z upływem lat widać najbardziej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?