La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 926 Culés

8

Nie wymagam od Legii czegoś specjalnego (w zasadzie to raczej nic nie wymagam w takim meczu, no może tego zeby nie dostali dwucyfrowki) bo już o wiele wiele lepsze drużyny jechaly na Bernabeu i pozniej robiły w gacie po 5 minutach broniac się niemal cały mecz w swoim polu karnym i kontrujac Real moze raz na 90 min. Chciałbym zobaczyc jedynie sytuacje gdy Real bedzie raz po raz kaleczyl Legie (tu trzeba byc realista i trzezwo patrzeć na sytuacje) gdy gole będą strzelać kolejni gracze a licznik CR bedzie wynosił 0. Chce zobaczyć te jego miny, ten brak radości przy golu kolegów, tę złość, że piłka nie trafila do niego tylko do partnera z drużyny. To chyba bedzie jednya rozrywka dla mnie w ten wieczór i mam nadzieję, że obedzie sie bez rzutów karnych, a moze moj scenariusz sie spelni (oczywiście do którejś minuty, bo jakaś bramkę wcisnie na 100%).

0

@bixmix Jak Ronaldo będzie nurkował w meczu z Legią to będzie śmiech na sali.

konto usunięte

17

@killingjoker101 Jak on już z Wyspami Owczymi nurkował, nie ma wyjątków :v

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?