La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1147 Culés

konto usunięte

4

Hiszpanie nie 'pieszczą' się z tytułami na okładki swoich gazet.

Mundo Deportivo o występie Messiego z City 'Jeba** Szef'.



https://pbs.twimg.com/media/CvKvwVqW8AARQUA.jpg

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

W wolnym tłumaczeniu oznacza to 'pieprzony mistrz' 'pieprzony szef',lecz Hiszpanie sami z siebie tłumaczą to w wulgarny sposób,od co,taka ciekawostka:)



Info via. Twitter

konto usunięte

12

@Adexile Ty to jednak szybki jesteś.

5

@michał 47 Ma ten zapłon szachisty pod wodą. To dar można by rzec:))

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.7.

7

@Adexile Jak to nie było nic wspomniane o tym wydaniu gazety? Przecież ona jest z wczoraj i był artykuł z tą okładką.

1

@Adexile Ktoś tu używa Explorera ;)

4

@Eleri Co z tego że ktoś wspomniał o rzeczy ze wczoraj?Dajcie człowiekowi spokój.....

0

@aleksandrowielki Nie o to chodzi, ja mu nie wypominam i nie czepiam się, bo wspomniał o czymś co było wczoraj, tylko napisał, że redakcja nie zamieściła w serwisie tej okładki, a to zrobiła.

0

@Eleri Chodzi mi o ogólną reakcję ludzi tutaj , a że Twój komentarz wtedy był ostatnim , to odpowiedź skierowałem do Ciebie.Także w porządku :)

konto usunięte

0

@Adexile OgraNiczasz sie do la rambli tylko? Byl z tym artykul .Wiec nie KŁam, a nie sadzisz sie do Piotra.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?