La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 992 Culés

0

Mecz tragiczny w naszym wykonaniu, ale ważne że potrafiliśmy podnieść się z kolan przy 2-1. Potem dalej padaka, ale tym razem szczęście nam sprzyjało, co jest rzadkością w naszym przypadku. Leo znowu ratuje nam zad, gdyby grał wtedy w meczu z Celtą, to kto wie, może też byśmy fartownie tamten mecz wygrali.
Trzy punkty z ciężkiego terenu, to się teraz liczy. Tylko nie mogę przeboleć tej kontuzji Iniesty. Przez to zwycięstwo już tak nie cieszy, tak jak nie cieszyło zwycięstwo na City, gdy oficjalnie podano na jak długo zabraknie Gerarda i Alby. Bardzo pyrrusowe te dwie ostatnie wygrane.

4

@Nigaki Jaki od razu tragiczny? Nie z każdym i nie wszędzie da się gładko wygrywać.

2

@Nigaki Nigaki z tym tragicznym meczem to nie przesadzaj :D Owszem za dobry nie był, ale mieliśmy sporo okazji, a na dodatek powinniśmy grać w przewadze zawodnika już w pierwszej połowie. Druga połowa słaba, ale za końcówkę należy się plusik. Ważne 3 pkt! Szkoda Andresa, bo widać, że bez niego, to środek pola wiele traci.

2

@kamilo0066 No dobra, może przesadziłam, ale nerwy mnie po prostu dalej trzymają :P Przyznaję, że widziałam gorsze mecze, choć najchętniej bym o nich zapomniała :D

1

@Nigaki Uspokoj się,już dobrze :D 3 pkt są i teraz czekamy na remis Atletico i Realu lub przegrane :D

3

@KamQiX Dokładnie - graliśmy z Walencja na ich boisku - to je jest Legia.

Niektórzy nie wiem w jakim świecie żyją ale na tym stadionie mecze zawsze sa na ostrzu noża. Mieliśmy niewykorzystane sytuacje z 1 połowy i to sie zemściło.

2

@kuba1624 Już jestem spokojna. Nic tak nie koi nerwów jak mocny, metalowy kawałek :D Teraz idę się kajać w ocenach, bo faktycznie przesadziłam z nazwaniem meczu tragicznym :P

0

@Nigaki W nerwach to różne rzeczy się mówi :D Sam to tutaj wygłosiłbym kazanie z mało przyzwoitymi słowami po golu na 2-1 dla Valencii, ale ugryzłem się w język, a w zasadzie w palce! Także Twoja ocena, że to tragiczny mecz był Barcy, to pikuś :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?