La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1212 Culés

5

Barcelona: słaba gra, najlepszy gracz ratuje co się da i ciągnie słabo grającą drużynę = Lucho świetny trener

Real: przeciętna gra, grają w 10 ze względu na fatalnego Cristiano, którego nie da się zdjąć i ciągnie zespół w dół = Zidane słabiak i to przereklamowany

0

@hoeniker  Czyli dla Ciebie Lucho jest słabym trenerem?

0

@paoramirez1 na pewno nie tak wielkim jak tutaj go niektórzy przedstawiają. MSN tyle razy ratowało słabą grę... absolutnie wielkie MSN

konto usunięte

0

@paoramirez1 Napisał Lucho świetny trener.

0

@Barcelon10 Nie zrozumiałeś jego szydery?

konto usunięte

1

@paoramirez1 Upss za szybko przeczytałem. Wiadomo Lucho w-fista ;) Zidane Bóg, taktyk wszystko w jednym

2

@hoeniker  Początek sezonu, dopiero wszystko się rozkręca. Luis Enrique poukładal grę Barcy, udoskonalił taktykę Pepa, wycisnął max z najlepszych graczy. Nie widzisz tego na boisku, to popatrz na statystyki-ile trofeów, rekordów i zwycięstw ma Barcelona dzięki Lucho. Piłkarze sami nie grają-udowodnił to Martino,a kiedyś Radomir Antic. Ale wystarczy kilka gorszych występów Barcelony i kibice już zaczynają podważać kompetencje jednego z najlepszych trenerów Barcy. Fajnie. No to powiedz mi, co trener musi zrobić i osiągnąć, by zyskać u Ciebie miano wielkiego?

konto usunięte

1

@paoramirez1 Według mnie to trener (żeby nie był obrażany) musiałby wygrywać wszystko ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?