La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1498 Culés

14

Wszystko spoko, ale teraz odwróćmy sytuację: Messi wygrywa LM, zostaje królem strzelców, ale w półfinale i finale nie istnieje (ciężko takie coś nawet napisać, ale załóżmy tak czysto teoretycznie), do tego wygrywa CA, ale też w Argentynie nie odgrywa jakiejś ważnej roli (no też ciężko to sobie wyobrazić). Nie to nie ma sensu. Nie ma sensu pisanie, że Messi grał mizernie wygrywając LM i CA bo to po prostu niemożliwe... Właśnie dlatego Leo powinien wygrać ZP.

konto usunięte

2

@bixmix Ja jestem w stanie sobie wyobrazić Leo jako tego który dopiero zwiększa swój poziom , jest wstanie zrobić ten finisz po złotą piłeczkę jak nikt inny. Niech ten sprint połączony ze wspaniałym dryblingiem między kolejnymi rywalami da mu głowną nagrodę

0

@marcin000019 Ciekawe tylko, czy głosy nie zostały już oddane. Skoro wyłoniono30stu najlepszych

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?