- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1761 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1761 Culés
3
W najbliższych dniach na transfermarkt dojść powinno dojść do aktualizacji wycen zawodników LaLiga. Do takich zmian powinno według mnie dojść w Barcelonie. Zobaczymy czy uda mi się trafić.
Wzrosty:
- Sergi Roberto, z 20 milionów euro do 25 milionów euro;
- Samuel Umtiti, z 25 milionów euro do 28 milionów euro;
- Rafinha, z 12 milionów euro do 15 milionów euro;
- Arda Turan, z 28 milionów euro do 32 milionów euro;
- Luis Suarez, z 90 milionów euro do 100 milionów euro.
Spadki:
- Jeremy Mathieu, z 10 milionów euro do 8 milionów euro;
- Aleix Vidal, z 7,5 miliona euro do 6 milionów euro.
Ktoś jeszcze? Coś jeszcze? Macie jakieś propozycje?
Nie ukrywam także, że liczę na spadek wyceny Cristiano Ronaldo ze 110 milionów euro do 100 milionów euro i wzrost wyceny Griezmanna z 80 milionów euro do 90 milionów euro.
Jeśli uda mi się trafić i wycena Luisa Suareza podniesiona zostanie do 100 milionów euro, to Barcelona zostanie pierwszą drużyną w historii portalu, w której składzie znajdować będzie się aż trzech zawodników wycenianych na przynajmniej 100 milionów (Messi, Neymar i Suarez). Na ten moment Barcelona jest także jedyną drużyną w historii portalu, w której składzie znajdowało/znajduje się dwóch zawodników wycenianych na przynajmniej 100 milionów euro (Messi i Neymar).
3
@hen0x Tak swoją drogą, to strasznie mi szkoda Aleixa. Zapewne nie gra, bo jest kompletnie bez formy, ale poświęcił ponad pół roku gry żeby grać w Barcelonie, a praktycznie nie jest powoływany lub łapie kontuzje...
0
@hen0x MATS może z 15mln na 17, wcale się nie zdziwię jak obniża wartośc Paco...
1
@krzychu1526 Nie obniżą wartości żadnego z nowych zawodników, bo nie mają jeszcze ku temu podstaw. Nowe nabytki mają póki co "okres ochronny". Wcale się nie zdziwię, jeśli Andre Gomes podskoczy też z 30 do 35 milionów euro czyli (do) kwoty, jaką za niego Barcelona (już) Valencii zapłaciła.