La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 886 Culés

0

Z pewnych powodów meczu niestety nie oglądałem,więc po skrotach i komentarzach powiem że między poszczególnymi formacjami u nas nie ma chemii.nie wygląda to dobrze bo z naszego klepania zagrożenie jest dla bramki ale Matsa.Wydaje się też że gramy mało ambitnie. Jak coś wyjdzie to wpadamy w taki optymizm jakbyśmy wynikiem 1:0 dociaganac mogli bez problemu powiedzmy 70,, ostatnich minut meczu"....Biorąc pod uwagę okazję jakie mamy i osłabienia w defensywie wartoby nieco bardziej powalczyć cała drużyna przez 90 minut, bo nie każda seta wpada i skoro samemu trafić nie można to niech i rywal tego nie zrobi.mysle że u nas jest problem z wyciąganiem wniosków.to przypomina sezon 14/15 i oby ten sezon też zakończył się jak ten który wspominam.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?