La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 847 Culés

0

Nie wierze, po prostu nie wierze, ze nie wygramy klasyka za miesiac. To jest po prostu niemozliwe. Real od przyjscia Zidana gra w jeden i ten sam sposob. Jest do bolu przewidywalny. Jesli po meczu mowi sie, ze to Real wyszarpal remis a nie odwrotnie to o czym tu mowimy. Zidane zero taktyki + Ronaldo grajacy niczym sabotazysta. Ja nie wiem jakim cudem Real tyle osiagnal dzieki tej taktyce. Ja rozumiem przeblyski poszczegolnych graczy oraz genialne mecze (Wolf i Wegry) w wykonaniu najlepszego pilkarza swiata, ale dla mnie to jest niepojete. Zero stylu, taktyki, zaskoczenia...

7

@adisont92 Ja tam się już nauczyłem, że co innego forma drużyny, a co innego klasyk. Klasyk to klasyk i forma nie gra roli. Oba zespoły spinają dupska na 200%.

0

@adisont92 U nas urazy u nich też i to bardzo istotne braki, pamiętaj o tym

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?