La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1474 Culés

25

Ja się aby zastanawiam czy jak Leo skończy grać w Barcelonie to czy futbol będzie smakował mi tak samo świetnie jak teraz ? Czy tak samo niecierpliwie będę wyczekiwał każdego kolejnego meczu i czy z takim samym zaangażowaniem będę oglądał każde spotkanie Barcy. Oczywiście wiadomo, że jestem przede wszystkim kibicem Barcelony, ale i również Leo. Kiedy gra Barca, a wiem, że Messi nie wystąpi przez jakąś kontuzję czy coś to już mi się to jakoś inaczej ogląda, po prostu czegoś mi wtedy brakuje aby czerpać z meczu 100%. Jestem jego ogromnym fanem, gdy oglądam grę Messiego to delektuje się każdym jego przyjęciem piłki, każde jego podanie czy każda niemal akcja wprawia mnie w zdumienie i w pewnego rodzaju euforię, podziwiam po prostu z uśmiechem na twarzy boiskowe popisy tego genialnego Argentyńczyka i tak myślę co będzie kiedy jego już nie będzie. Na pewno nie będzie tak samo jak teraz i nie piszcie, że będzie ktoś innym bo takiego grajka nie będzie moim zdaniem już nigdy przenigdy, a na pewno nie za naszego życia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?