La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1194 Culés

konto usunięte

0

Barcelono błagam, kup Piszczka albo Lichtsteinera.

konto usunięte

40

@MichalWOT Barcelono błagam, zaufaj w końcu graczom rezerw.

4

@MichalWOT Już widzę jak Piszczu chce być rezerwowym. Podstawowego obrońcy, tym bardziej w tym wieku nie ma poco kupować.

4

@DonMatteo901 Piszczu w formie zjada Roberto.

konto usunięte

0

@DonMatteo901 Co powiesz o Lichtsteinerze lub Srnie?

0

@blue_shark Ale Barca nie będzie inwestować w wiekowego obrońcę dużych pieniędzy. Nawet jak by grał w podstawie, to pogra max dwa sezony na tym poziomie, i znów trzeba będzie inwestować. Czemu wszyscy tak się boją naszych wychowanków. Zostawmy Roberto w spokoju. Piszczek jak by chciał przyjść do Barcy to zrobił by to dwa lata temu, a nie teraz.

2

@MichalWOT Srna jako zmiennik byłby jak najbardziej ok, tylko z tego co czytałem on chce kontrakt na 2 i pół roku wiec dużo za długi. Jest paru dobrych hiszpańskich obrońców w lidze (Vidal to nigdy nie był obrońca). Np: Mario Gaspar. Ale i tak wolał bym postawić na kogoś z rezerw, bo ostatnio mało naszych wychowanków trafia do pierwszego zespołu (na pewno jakaś wina leży po stronie trenera, który nie daje im szans i nie umie wprowadzać młodzieży tak, jak choćby Guardiola).

konto usunięte

0

@DonMatteo901 Ja byłem za szansą na pokazanie się Nili'emu, ale wiadomo czego doznał :(

0

@DonMatteo901 Może to i mało opłacalne ekonomicznie, ale ja bym wołał Łukasza na PO w Barcelonie, jednak to nasz i mógłby spokojnie grać w pierwszym składzie.

konto usunięte

0

@MichalWOT Wraca w ciągu 1,5 miesiąca.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?