- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 921 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 921 Culés
1
Czy ktoś tu z obecnych posiada Lamborghini Zagato 5-95 ? Bardzo proszę o opinie :).
17
@MaTt_BarcaFan Niestety posiadam tylko lamborghini huracan , ale moze moge pomóc w czyms ?
6
@MaTt_BarcaFan Hehe
.
.
.
.
.
Obawiam się, że nikt :))) Pierwszy raz słyszę o takim Lambo, ile ono kosztuje? :P
19
@MaTt_BarcaFan Posiadam Ferrari 458 w jednej z gier komputerowych. Hmm fajnie się prowadzi. Polecam serdecznie przyjacielu :D
14
@MaTt_BarcaFan Kto by chciał takiego złoma, ja jeżdżę tylko maszynami ze stajni ferrari. :D
0
@MichalWOT Sadzisz ze on je ma ? jaja sobie gosciu robi bo nizej Koles pytyał o audi ...
1
@matesfcb93 Tak się składa, że możesz ;). Jeśli chodzi o wersje huracan to została skasowana przeze mnie tydzień temu także stwierdziłem, że muszę kupić nowe autko. Mam pytanie jak Ci się jeździ huracanem ?
2
@matesfcb93 Przecież wiem. Myślałem, że będzie to widać w komentarzu.
5
@matesfcb93 Gościu serio ?
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MichalWOT Z osiem milionów :D
1
@kuba1624 I jak wrażenia ?
9
@MaTt_BarcaFan Ogólnie wrażenia z jazdy całkiem pozytywne ale preferuję raczej prywatny odrzutowiec bo samochody są dla biedaków zarabiających 100 tysięcy tygodniowo
2
@MaTt_BarcaFan Powiem jednym słowem. Polecam. :D
1
@kuba1624 To może jednak się przerzucę na ferrari bo mi się znudziło już lamborghini. Dzięki za opinię ;)
2
@MaTt_BarcaFan Stary , To jest to co oczekiwałem od autka sportowego . To auto ma to coś, te kuce robia swoje te przyspieszenie, wnetrze , doapsowane idealnie kolorystycznie z takim pazurem . Dzwiek silnika V10 i mocy 610 KM no stary nie da sie opisac tego , zakochałem sie , to jest miod dla uszu . Prowadzi sie rownie genialnie . Lansik na mieście niezły , Panny jak widza Huracana to pisk, blysk fleszy i mokro w majtach .
3
@MaTt_BarcaFan no serio serio Huracan V10 o pojemności 5204 cm³ i mocy 610 KM maszyna lux , ale drogi u nas kiepskie nie wszedzie wjade :/
3
@MaTt_BarcaFan Stary grat. Kupilem za pierwsze kieszonkowe. Wycieczka do dilera w kiosku ruchu. Sprzedal za gotówkę na podstawce. 3 model z 234000 na świecie. Swietnie latał na oparciach od piaskownicy i mial mocna śrubkę co podstawke dobrze trzymała. Zniszczył sie wtenczas lakier i opony sfatygowaly.