- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1338 Culés
Gorące dyskusje
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Peciak
26
@Bykunn ostatni raz jak prokuratorzy KO kogoś przesłuchiwali bez pełnomocnika, to świadek... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1338 Culés
3
Tradycyjnie co przegrany mecz zwalnianie trenera, sprzedaż połowy zawodników i najlepiej kupować jednego po sto baniek. Jak dobrze że zarząd decyduje a nie para narzekaczy. Przypominam że jak Barca chce przebudować stadion za 600 mln euro to nie pozwoli sobie na wydanie 100 mln euro na jednego gracza bo sobie widzimisie tak życzą. A jeszcze muszą zmniejszyć długi a cała pewnie sumka z kontraktów pójdzie na kontrakty najważniejszych piłkarzy.
Więc nie przyjdzie do nas żaden Coutinho, Pogba, Veratti czy ktoś inny na którego trzeba będzie wydać minimum 80 mln euro więc pogódźcie się bo naszą przyszłością jest La Masía. Nie po to Barca sprowadziła Denisa, dała szansę Rafinhi i mają dać nowy kontakt Alenie. Więc nie wiem czy z tym sobie poradzicie. Nie róbmy z Barcy Galácticos jak w Realu.
0
@Indyczka To będziemy przegrywać. Coś za coś. ;]
1
@Indyczka Na obecną chwile to taki Coutinho i Xavi jest lepszy niż Dennis Gomez i Rafinha razem wzięci jeśli chodzi o kreaowanie i przegląd pola.
A co samego Cameniego jak go pokonać wystarczy zrobić to co zrobił Coutinho w meczu z Argentyną. Mocny strzał z ponad 16 . Są strzały które nawet bramkarz o wzroście 2 metrów by nie odbronił.
0
@Indyczka Skoro wydali ponad 100MLN w trakcie jednego okienka z czego 60 na dwóch na razie nie spełniających pokładanych w nich nadziei - Paco, Andre - to chyba nie byłoby problemu wydać 80 na kogoś, kto być może z miejsca stałby się graczem podstawowej jedenastki.
0
@Wojciech6 Nie każdy strzał z dystansu to gwarancja gola. Ogarnijcie się z Coutinho bo w dzisiejszym meczu to dupy nie urywał a nawet nie wykorzystał szansy sam na sam. Zresztą Klopp go nie odda bo zamierza budować wokół niego drużynę.
A na dodatek Alena jest przyszłością q środku pola, kupimy Coutinho i znowu będziecie jęczeć że nie ma nikogo z rezerw i nikt nie debiutuje.
0
@Damian100 120 mln euro wydaliśmy na 6 graczy a tu różnica niż na jednego gracza.A stawiam że to były ostatnie tak wielkie transfery w tym roku.
0
@Indyczka Mówie tylko o tym strzale z Barazylią na 1:0 .Szybko wjechał i strzelił.
0
@Wojciech6 Tylko że Kameni to zawsze z nami ma swój dzień konia. Jedynie Leo by go pokonał ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.
0
@Indyczka Nie tylko pamiętasz 0:0 na Bernabeu ? Tam padło 36 strzałow celnych.
A na ich stadionie to ostatni mecz 2:1 asysta Adriano gol Leo .
Także czekają nas mecze na Calderon Bernabeu stadion Betisu i Malagi jako najtrudniejsze. Sociead już nie licze bo właśnie nadchodzi.
A co do samego Kameniego tak jak mówiłem jego najlepiej pokonać takimi strzałami jak dziś Carrasco . Rogal .
Poprzedni mecz z Malaga Vermallen dobitka chyba w 81 czy 86 minucie.
2
@Indyczka No w tym roku na pewno.