La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1446 Culés

1

Jestem optymistką, ale nawet mnie trudni zachować optymizm po takiej sobocie. Mimo to wierzę w tę drużynę, bo wiem na co stać ją i ludzi, którzy ją tworzą. Wierzę, że wygramy za tydzień na Anoeta, bo w przeciwnym razie nasza sytuacja, choć nie będzie patowa, znacznie się skomplikuje. No ale to jest Barca, z nią wszystko możliwe.

0

@Nigaki mecz Sociedad i klasyk to 2 najważniejsze mecze teraz w sezonie

Wygrana z Celtikiem da nam tylko awans do 1/8 nie da nam 1 miejsce trzeba minimum zremisować meczyk z drugą Borrusia.

0

@Nigaki Postawię u buka na Sociedad. Mam takiego pecha, że jak już obstawiam, co robię rzadko, mecze zwyczajnie nie wchodzą :v

0

@Klaudix W sobote real rozegra sparing ze Sportigniem o 16:15
Barca o 20:45 wyjazd z Sociedad.

konto usunięte

1

@Nigaki Przed nam 4 koszmarnie trudne mecze (wyjazd do Glasgow, Anoeta, El Clasico i Pampeluna) i musimy w nich wyjść 12 pkt inaczej sytuacja na frontach będzie wyglądać nie najlepiej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?