La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1181 Culés

0

I stało się.Bylem wysmiany pisząc że real może wygrać w dobrym stylu.biali tak zrobili, ale nadal każdy jedzie po nich.kto wie czy mecze spacerowane przez real nie były po to by z mocnymi la ligi dać więcej wysiłku i polotu? Tak jak Barca często nie ma pokory przed słabymi teoretycznie ekipami, tak i jej kibice.po przegranej Atletico w sociedad wiedziałem że podobnie może być w meczu z dużo mocniejszym Realem.calderon już nie jest twierdzą, a tak jak kiedyś pisałem piłkarze też w końcu zacznal myśleć że taka gra na 1:0 jest nieciekawa i wcale nie taka skuteczna skoro tytułów nie ma.Jak Barca się nie ogarnie to miejsce w pierwszej trójce będzie zagrożone.to niby jeden mecz, ale poprzednie wcale lepiej stylowo nie wyglądały,a wynik nie zawsze odzwierciedlal postawę na boisku. Im więcej pisze się o pieniądzach w Barcelonie tym słabiej gramy.Brak Leo i Andresa widać cholernie i do tego Luisa nie ma i po meczu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?