- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1708 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
100 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1708 Culés
1
2 lata temu graliśmy także mecz z RSSS blisko środka sezonu i ten mecz był dla nas przełomowy. Czyżby powtórka z zabawy.
3
@sewerynVeB Tyle, że wtedy nasza gra, mimo, że nie było szału, mogła cieszyć oko, teraz tego nie ma. Inny jeszcze aspekt to ten, że wtedy nie traciliśmy tak hurtowo bramek jak teraz. Spytasz dlaczego? Dlatego, że wtedy pomoc jeszcze się trzymała jakoś, nie było takiego chaosu. Pomoc to najważniejsza formacja i jeśli ona nie funkcjonuje to nie funkcjonuje atak i obrona w szczególności.
3
@sewerynVeB http://www.fcbarca.com/69493-ligowy-alarm-na-anoeta.html
http://www.fcbarca.com/61017-klatwa-anoeta-w-dalszym-ciagu-niezlamana.html
To nic, że i tak zdobyliśmy majstra w obu przypadkach :D
1
@Kapitan hawk Ludzie nieźle zwali na Suareza i Enrique pod drugim postem.
3
@sewerynVeB Dla mnie zwycięzcą jest ten koleś:
http://www.fcbarca.com/61017-klatwa-anoeta-w-dalszym-ciagu-niezlamana,dyskusja-3192910.html#comment-3192910
:D ale spoko, dzisiaj też mamy wróżbitów płaczących o środek pomocy...
4
@Kapitan hawk Miały być 2 sezony posuchy, a trafiły się sezony pełne pucharów.
0
@Kapitan hawk Wolę określenie czarnowidza, bo dobre wróżby niestety mi nie wychodzą.
4
@N11 Teraz piszesz, że wtedy gra jeszcze cieszyła, a z pomocą nie było tak źle. Hmm... jesteś pewien?
http://www.fcbarca.com/61017-klatwa-anoeta-w-dalszym-ciagu-niezlamana,dyskusja-3192686.html
A tu wisienka na torcie:
http://www.fcbarca.com/61017-klatwa-anoeta-w-dalszym-ciagu-niezlamana,dyskusja-3190910.html
Dalsza dyskusja z mojej strony zbędna.
3
@Kapitan hawk Ależ jesteś przewidywalny, niczym mnie nie zaskoczyłeś. Masz rację dyskusja z tobą jest zbędna, bo ty jako argumenty uznajesz i używasz starych komentarzy. Odnieś się do mojego głównego przekazu komentarza, czyli słabej pomocy. Chyba, że to przerasta twoje możliwości więc wybacz.
0
@Kapitan hawk No kolega pojechał konkretnie ;) ale skąd mógł wiedzieć, że Rakitic i Suarez będą filarem drużyny
3
@N11 Ale to jest merytoryczne. I praktycznie takie samo jak dzisiaj twoje skamlenie na pomocników, jak to miało miejsce wtedy.
http://www.fcbarca.com/61017-klatwa-anoeta-w-dalszym-ciagu-niezlamana,dyskusja-3192688.html#comment-3192688
Tu też przydałby się trener z doświadczeniem :D
Przykro mi, szczekasz i szczekasz, a nic z tego nie wychodzi. Czas zatem zgjcosić jakąś sugestię ;(
3
@N11 Twoje stękania o pomoc najlepiej pokazują kolejne puchary w gablotach Barcy i braku tego co ma Enrique Czyli swój pomysł na drużyne który twardo wprowadza.
3
@Klaudix Wystarczy CIERPLIWOŚC i zaufanie w zawodnika i trenera zamiast płaczu.
Mozna sobie wstydu na przyszłość oszczędzić.
Historia nie uczy niektórych NIC.
2
@Klaudix Wystarczyło poczekać do końca sezonu :) Luis wtedy zaczął grę dla Barcy, końcem października. Mecz, z którego pochodzi w/w komentarz - 4 stycznia. Dziś mamy 20 listopada i pomoc, w postaci Rafinhi, Denisa, Gomesa, która też potrzebuje czasu. W dodatku zauważ, źe n11 kłamie w dzisiejszym komentarzu twierdząc, że wtedy tamta gra mogła cieszyć oko i z pomocą nie było wtedy tak źle. Stąd też pomysł, na skonfrontowanie obu postów.
2
@MarioVeB! Dokładnie :) ale spoko. Wewnętrzna przemiana osobowości nastąpiła. Grunt, że nie pisze nazwy lidera z małej litery! :D
2
@MarioVeB! Czy ja gdzieś podważałem te zdobyte trofea? Chodzi mi głównie o styl gry i kreatywność naszych graczy. Lecz w takim tonie to możesz sobie rozmawiać z użytkownikiem wyżej, nie ze mną. Doskonale się uzupełniacie swoimi "argumentami".
PS. Jak tam ten Simeone, który miał obnażyć ile ten Real jest warty w tym sezonie?
2
@N11 Podważasz pomoc czyli zawodników drużyny które te Trofea zdobywa, a to ,że tobie się pomoc nie podoba mało znaczy, musisz z tym żyć.
Ważne jak Enrique ją odbiera :) To on jest rozliczany za wyniki a póki co ma rewelacyjne jak na 3 lata pracy z Barca.
P.s Bedziesz narzekał przy każdym gorszym wyniku ,a potem jak ktoś Ci o tym wspomni to j.w :D
1
@MarioVeB! Ewentualnie będzie Ci wysyłał wiadomości na priv, że masz kompleks na jego punkcie :D chcesz, to Ci prześlę :D