- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1194 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1194 Culés
0
Boże jak mnie to śmieszy, że wszędzie gadanie teraz "Ronaldo wrócił" "Pozamykał japy hejterom" itp. Powrócił wielki CR bo strzelił 3 gole ATM ? :D Grał kupę 2 miesiące, strzelił hat-tricka Atletico i to znaczy, że wrócił i teraz będzie tak jak kiedyś grał i wszystkich miażdżył ? :D Haha przecież to jest śmieszne :D Nie mogę się już doczekać kolejnego spotkania w którym będzie stał bezradny i machał rękami w każdej akcji nie mogąc dojść do pozycji strzeleckiej i ujrzymy to szybciej niż niektórym się wydaje.
1
@bixmix Wrócił nie wrócił ale w prestiżowym meczu w derbach strzelił 3 bramki ,jakieś osiągnięcie to jest.
4
@bixmix No skoro strzelił 3 gole przeciwko Atletico które teraz jest w czołówce najlepszych drużyn to chyba można mówić optymistycznie na jego temat, tak? Słabe mecze się będą zdarzały, to jest oczywiste, ja też jego machania nie lubię, jest irytujący, ale nie przesadzaj troche, kibice Realu mają powód żeby się cieszyć to się cieszą, a Ty pokazujesz perfidny ból dupy, bo co, bo mecz mu wyszedł? ;d
0
@obiektywMadridistka No rozumiem strzelił hat-tricka z Atletico to wyczyn godny podziwu, poprowadził Real do ważnego zwycięstwa, ale żeby lamentować wszędzie, że wrócił CR po graniu takiej kupy mecz za meczem to lekka przesada o czym z resztą się przekonamy już niedługo. Po co gadać, poczekamy zobaczymy. Większość chyba twierdzi, że teraz będzie tak jak za starych czasów, w niemal każdym meczu po 2-3 bramki Ronaldo itd. a tak nie będzie, a kto ma racje niebawem się przekonamy bez spiny ;)
0
@bixmix Skoro grał piach a tu nagle strzelił 3 gole przeciwko bardzo silnemu zespołowi który traci bardzo mało bramek to nie można powiedzieć, że się obudził? Jasne, że bez spiny, pełna kulturka ;) Ja zresztą podzielam Twoje zdanie, będzie się wypalał czy teraz, czy potem, starzeje się chłop, wiecznie się nie da tyle bramek ładować :D Ale nie można mu zabrać tego, że zagrał dobry mecz i kibice po prostu to doceniają ;) Zobaczymy jak będzie grał teraz :D
0
@obiektywMadridistka Jak sam napisałeś, zagrał dobry mecz, ale czy się przebudził to pokarzą najbliższe tygodnie, bo po jednym meczu nie można określić czy nadchodzi lepsza forma, czy to jakiś pojedynczy mecz.