La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1297 Culés

konto usunięte

1

To i ja podzielę się moją jedenastką roku :)

Keylor (tak wiem, zaskoczyłam was tym totalnie)- Pique- Lorął- Godin- Juanfran- Joe Allen- De Bruyne- Messi- Auba- Alexis

2

@Neysi No nie wiem. Ja to bym Bojana za Messiego wcisnął, a za De Bruyne Deco ^^

0

@Neysi Allen
Aha.

konto usunięte

11

@FCBMati10 Świetne euro i najlepszy piłkarz Stoke w tym sezonie. Wciąż lepszy wybór niż Pogba ;v

konto usunięte

1

@PatrychoO Niestety nie ma go na liście :(

konto usunięte

2

@FCBMati10 Joe ma genialny sezon i właściwie wszystkie gole jakie mamy są jego albo dzięki niemu, no i jest też gol Bojana xd

2

@Neysi Nie wiem czy wiecie, ale to nie ma być 11 sympatii, tylko 11 najlepszy piłkarzy roku.

konto usunięte

0

@kuba1624 Nie rozumiem, czy któremuś z moich graczy czegoś brakuje?

0

@Razorek Allen w tym zestawieniu pomocników na stronie UEFY to jakiś żart. Nikt wybitny, nie mówię że zły ale przeciętny pilkarz.
To już Ramsey lepszy.

1

@kuba1624 Powiedz to tym, którzy wybierają rzeczywistą jedenastkę roku. Oni też chyba nie do końca to rozumieją.

1

@Neysi Są dobrzy, ale nie najlepsi. Np taki Auba, jak on jest to gdzie jest np Lewandowski lub Suarez?

konto usunięte

1

@kuba1624 W twojej jedenastce? Wybacz, ale po to daje się ludziom wybór bo są to kwestie sporne kogo wybrać. Miałam problemy z wybraniem szczególnie atakujących, ale moje sumienie pozostaje czyste, cieszę się z mojego wyboru.

konto usunięte

0

@kuba1624 Czy takie gadanie ma jakiś sens? Zobacz na najczęściej wybieranych obrońców
Pique 34%
Godin 35%
Boateng 37%
Pepe 39%
Carvajal 39%
Bonucci 41%
Ramos 65%
To jest dopiero kabaret. Każdy może wybrać 11 nazwisk z listy, wybór jest subiektywny. Allen to wciąż lepszy kandydat niż Ramos XD

0

@Neysi Nie w mojej, wytłumacz mi dlaczego wybralas z napastników Alexisa i Aube a nie Suareza, Lewego czy Griezmanna? Argumenty proszę bo nie rozumiem.

konto usunięte

1

@kuba1624 Wybrałam Alexisa bo ma genialny sezon i jest jedną z najważniejszych postaci swojego zespołu. Uwielbiam profil tego gracza już od dawna i uważam, że robota, którą odwala zasługuje na uznanie. Auba to ostatnio po prostu petarda! Widziałeś ile ostatnio strzela? To teraz główny motorek napędowy Borussi.

0

@Neysi Tak samo Griezmann to motor napędowy Atletico który ma dużo lepsze liczby od Alexisa, a Lewy od Auby mimo gorszego startu sezonu ligowego. Też lubię tego czy tamtego piłkarza, ale jak mam wybierać 11 to zawsze wybieram obiektywnie jak najbardziej się da. A uwierz mi ze Alexis to jeden z moich ulubionych piłkarzy, którego podziwiam jeszcze od czasów Udinese i pamiętam jak się cieszyłem gdy do nas przychodził.

1

@Neysi Ok rozumiem, ale Suarez obu zniszczył zlotym butem, statystykami na poziomie Messiego i CR7 i trofeami z Barcą, Lewy podobnie tylko w Bayernie i miał ciut gorsze staty od El Pistolero. Auba i Alexis to petardy, ale to jeszcze nie ten najwyższy poziom naszej dziewiatki klubowej i reprezentacyjnej ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?