La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1731 Culés

11

Heh Ronaldo "powrócił" mówili..... Ja mówiłem, że 3 gole w derbach nie zmienią tego, że kaszankę gra i kaszankę dalej będzie grał, a jedyne co co pozostanie niezmienne to machanie rękami i pretensje do wszystkich wokół.

konto usunięte

0

@bixmix Jak śmiesz się wypowiadać o "Bogu" piłki, on ma 3 ZP, teraz jeszcze 4 dostanie po cudownym sezonie, gdyby nie on to Portugalia i real nic by nie wygrały, on jest najczęściej wyszukiwany w googlu, a ty jesteś z Polski, czy z niewiadomo skąd :v powiedział bym więcej, ale domyśl się ;) :v

0

@bixmix Moze i gra kaszankę ale bramki Bedzie dalej lądował - ma świetnych partnerów w Realu a jemu niewiele potrzeba zeby strzelić bramke. W EL Clasico trzeba bedzie bardzo uważać bo na Camp nou w ostatnich latach tylko raz nam nie strzelił - w sezonie 13/14

konto usunięte

0

@mekston Umtiti go zgasi, Pique trzyma swój dobry poziom, nawet po kontuzji, ja się trochę boje o lewą stronę, bo Alba wrócił dopiero po kontuzji, niestety nie tak jak Gerrard. Ale ogólnie nasza obrona wygląda szczelnie. Za to obrona realu rozbita, Marcelo nie umie Gelsona zatrzymać, Carvajal ma coś z głową i w klasyku dostanie czerwo, ramos w formie ;) Pepe kontuzja, a z Varane'm MSN da sobie radę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?