La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1746 Culés

konto usunięte

1

Do wszystkich którzy cisną Cierzniaka :v
Ludzie On całą karierę grał na niedużym poziomie i to jest jego debiut w LM + nie gra często więc błędy mu się przytrafiły. Ja się z niego nie śmieje bo sam bym lepiej nie zagrał, znając życie spieprzał bym z bramki jakby strzelali...

1

@DaPi Z jednej strony masz rację, a z drugiej to nie o to chodzi, żebyś Ty nie zagrał lepiej bo to brzmi śmiesznie jeżeli chodzi o bramkarza w LM. Chodzi o to, że Legia jest w LM i pasuje jakiś poziom reprezentować skoro grasz w LM, a gość nie istnieje na jednej z najważniejszych pozycji w klubie.

konto usunięte

0

@bixmix To nadal jest człowiek i popełnia błędy :v Nagle nie wskoczy na najwyższy poziom. Pretensje można mieć do Magiery bo to On go wystawił bo wiedział co robi wystawiając go. Wiedział, że Cierzniak nie gra często, a co dopiero, że w debiucie w LM zagra chociażby jak Malarz.
Przynajmniej jakieś wspomnienia będzie miał :D
Już 6-3 :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?