La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1746 Culés

1

Real wygrał czym dał nadzieję Legii w ostatnim meczu na awans do fazy pucharowej LM w meczu ze Sportingiem, przynajmniej mecz będzie o coś, a nie o przysłowiową pietruszkę, dodatkowo CR, który ostatnio "powrócił" nie strzelił bramki - jak dla mnie piękny wynik Realu i pierwszy raz od dłuższego czasu cieszę się, że gracze Zidane wygrali, a to czy Real zajmie 1 czy 2 miejsce w grupie to absolutnie nie ma znaczenia bo można zająć 1 miejsce i trafić na Bayern, a można zająć miejsce 2 i trafić o wiele wiele lepiej, a znając szczęście Realu stawiałbym na tą drugą opcję.

0

@bixmix Wszystko zależy - Juve wyjdzie z 1 miejsca.

Jezeli Bayern ogra Atletico to tez moze zając 1 miejsce - wówczas zajęcie 1 miejsca w grupie bedzie tez wazne.

Choc znając Real oni nieważne czy zajmą 1 czy 2 to i tak trafia na cos łatwego

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?