La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1594 Culés

1

Jeśli Leo zdobędzie dziś bramkę, to zostanie (samodzielnie) najskuteczniejszym strzelcem fazy grupowej Ligi Mistrzów w historii. Obecnie dzieli pierwsze miejsce razem z Cristiano Ronaldo. Obydwaj mają po 53 trafienia.

Jeśli chodzi o ogólną (historyczną) klasyfikację strzelców LM, to Leo (90) nadal brakuje pięciu bramek do Cristiano Ronaldo (95).

Messi ustrzelił już w tej edycji Ligi Mistrzów 7 bramek. Brakuje mu więc tylko 4 trafień do rekordu strzelonych bramek w fazie grupowej LM, który przed rokiem wyśrubował Cristiano Ronaldo.

Pięknie byłoby, gdyby Messi w dwóch następnych meczach strzelił 5 (a najlepiej 6) bramek i zepchnął CR'a na drugie miejsce we wszelkich rankingach Ligi Mistrzów. Być może te 5 czy 6 bramek brzmi nierealnie, ale wszyscy wiemy, że w przypadku Leo nie ma rzeczy niemożliwych.

konto usunięte

12

@hen0x "Krisztiano strzeli 100 już po dwumeczu z Legią"

9

@Marcel99 "Będzie królem strzelców LM po dwóch meczach z Legią"

konto usunięte

0

@hen0x Zostanie najlepszym strzelcem w historii LM. Traci 5 bramek, a zagrał chyba o 20 meczów mniej, czy nawet więcej. To pewniak, ze w końcu wyprzedzi ceera

konto usunięte

0

@hen0x Dobrze, że Ronaldo w tym roku nie dobije do 100 goli w LM. Tak niektórzy (mający dylemat) mieliby powód, by zagłosować na niego w plebiscycie ZP.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?