La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1896 Culés

0

Podoba mi się póki co nasza gra, zwłaszcza obrona. Gerard i Javier pięknie bronią, ten pierwszy jak zwykle robi czasami za napastnika, a drugi zabezpiecza tyły. Jordi gra, to i Neymar lepiej działa, oby w przyszłości miał podobne zgranie z Lucasem. Marc średni występ, ale to ostatnio u niego norma. Busiemu i Ivanowi szczerze powiedziawszy się nie przyglądałam, więc się nie wypowiem. Sergi świetnie, Andre z minuty na minutę coraz lepiej, Suarez walczy. No i król Leo. Czy trzeba coś dodawać? Myślałam, że ten jego gol nie wpadnie, a on tak to cudnie zmieścił, że czapki z głów.

3

@Nigaki Mi się dzisiaj Busquets przede wszystkim podoba i w najbardziej na jego grę zwracałem uwagę. Bardzo mi zależy by wrócił do formy, bo to chyba najważniejszy filar naszej drużyny, jeśli chodzi o równoważenie gry pomiędzy obroną i atakiem.

Messi najlepszy, ale Busquets moim zdaniem najważniejszy.

1

@KamQiX No to cieszy mnie fakt, że Busi dzisiaj daje radę. Niech powoli wraca do formy, bo 3 grudnia chociażby będzie bardzo potrzebny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?