La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 988 Culés

konto usunięte

9

Zastanawia mnie jedno. Dlaczego w 2016 roku nadal nie mamy możliwości wyboru, czy chcemy oglądać mecz z komentarzem, czy bez? W wielu krajach widzowie mają taki wybór i sobie pilotem wybierają opcję, która ich interesuje.

Pomijam już to, że często różni komentatorzy są irytujący i gadają głupoty. Jednak kilkukrotnie zdarzyło mi się obejrzeć mecze bez komentatora (oczywiście nie w polskiej telewizji) i powiem Wam, że efekt jest świetny. O wiele lepiej słychać kibiców i ogólnie to, co dzieje się na boisku. Gdy jest jakaś groźna akcja i pada gol, nie słychać wrzeszczącego komentatora, tylko hałas z trybun. Wg. mnie można poczuć się wtedy jakby samemu siedziało się na trybunach, czuć ten specyficzny klimat.

Brak takiej możliwości dziwi mnie również dlatego, że wprowadzenie jej nie wymaga żadnego wysiłku. Ot, poprostu w menu dekodera, można byłoby sobie zaznaczyć, czy chce się komentarz, czy nie.

0

@LuisSalvano Jak miałem jeszcze Cyfrę, to pamiętam, że w opcjach była możliwość wyboru języka. Na kilku kanałach, np. w Eurosporcie można było zmienić z polskiego na angielski.

0

@Kettger Tak, jeszcze jakiś czas temu na C+ była taka opcja. Bodaj na któreś Gran Derbi można było sobie ustawić np. tylko głos ze stadionu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?