- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1275 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
LukaszFan
16
@Rastafarnianin Jak Stanowski wpakował go na mine? Jeśli koleś ściemniał to sam siebie... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Dynak
2
@Bykunn ja trzymam twoja strone i też jestem bardzo sceptyczny. Teraz kolejny oszolom... pewnie... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1275 Culés
0
Poszlo ile 18mln euro na Vidala tak?
Nie gra
Poszlo 30 mln? Na Paco i wiadomo jak gra.
A tymczasem w studio Canal+ El dia del futbol usmiali się z Barcy
Sandro posłał bombe ala CR w meczu z Depor i strzelił gola
Munir w przegranym meczu także strzelił.
Ten Cop ze Sportungu tuż przed karnym trzymał się za puls taki był obsrany przed karniakiem. A potem kłamał przed kamerami że nie był zdenerwowany,
61
@Wojciech6 Piszesz tak chaotycznie ze w sumie to nie wiadomo o czym chciałeś napisać :D
1
@Wojciech6 1. Chyba jest Ci obce słowo Cierpliwość.. zresztą to tylko nie do Ciebie się odnosi
Jest różnica miedzy graczem tylko rezerwowym ,a graczem pierwszego składu czyt Sandro.. ilość minut większa to i może więcej strzelać. W Barcy to niemozliwe jest MSN. mogę sie założyć ,że nawet 1/3 by nie strzlił tego co obecnie bedąc dalej w klubie
Przypominam przegrał rywalizacje z Munirem.
2. Munir musiał byc wypożyczony, a w Valencii jest mniejsza konkurencja i może tam rozegrać więcej minut .Co jest dla niego lepsze niż rywalizacja z MSN.
3. Paco i Vidal przyszli do klubu bo chciał tego Enrique. Paco jako reprezentant Hiszpanii i doświadczony gracz w odróżnieniu od Munira był idealnym kandydatem w oczach trenera i zarządu. I ciezko się im dziwić
4. Czasami mam wrażenie ,że niektórym się wydaje ,że w klubie mają kryształową kule i potrafią przewidywać przyszłość. Tak można się czepiać każdego transferu
5. Mamy dopiero listopad cierpliwości trochę nawet runda się nie skończyła.
0
@SasukeKun360 Kolejny ktory nic nie rozumie bo za duzo książek się naczytał :)
0
@MarioVeB! Dlatego czekam na copa del rey i 2 mecz z Herculesem bo to może być jedna z ostatnich szans dla paco bo po Herculesie zapewne będą już drużyuny z pierwszej ligi.
Sandro grał gdy Leo był konutzjowany przez ponad 2 miesiące + copa del Rey. Śmiem twirerdzić i przytłaczał go poziom i presja że gra w Barcelonie.
Munir dalej gra to co grał w Barcelonie ale w Valencii.
Jestem ciekaw czy Munir wróci. Bo jest wypożyczony.
0
@Wojciech6 Trzeba spokojnie poczekać . Pożyjemy zobaczymy co z tego będzie na razie nie ma co ferować wyroków.
Przecież i sam zawodnik chce się w końcu przełamać, mam tylko nadzieje ,że nie bedzie za bardzo tego chciał ,bo to zawsze daje odwrotne efekty i zawodnik ma "gorącą" głowe