La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1309 Culés

konto usunięte

1

Sandro ma już 6 brameczek i 1 asystę w maladze i potrzebował na to tylko 1000minut :) Dla porównania Paco ma 0bramek i 0asyst a grał 500min

0

@fllaczek Jeszcze dodaj, że Paco nie ma żadnej w Barcelonie.

konto usunięte

0

@Gaucho Już dodał :D

0

@fllaczek Wyczuwam gównoburze :)

konto usunięte

1

@Gaucho Dodam jeszcze, że Munir w przeciągu 500min strzelił 3bramki

konto usunięte

0

@fllaczek Jeszcze dodaj, że Sandro w poprzednim sezonie nie licząc spotkania z pół amatorami z 3 ligi zanotował tylko 1 asystę i 0 bramek.

konto usunięte

1

@Razorek nie rozumiem co wspólnego ma sezon poprzedni z aktualnym :) Trochę jak kibice Madrytu- napisz jeszcze, że Real w przeciwieństwie do Barcelony wygrał 11:1 :D Dodam jeszcze, że Sandro w poprzednim sezonie rozegrał 800min (czyli raptem 300min więcej od Paco w tym sezonie) a strzelił 3bramki i raz asystował

2

@fllaczek Choćby to, że wtedy Sandro grał w Barcelonie?

konto usunięte

0

@fllaczek Nie rozumiem sensu porównywania podstawowego gracza sredniaka do rezerwowego napastnika Barcelony.

konto usunięte

0

@fllaczek To ma wspólnego ,że był tylko rezerwowym który przegrał rywalizacje z Munirem.
Gwarantuje ci ,że gdyby dalej był rezerwowym w Barcy nawet bramki by nie miał

konto usunięte

0

@Razorek po prostu to pokazuje, że transfer Paco był całkowicie bezsensu:) Może rzeczywiście się niedługo okaże, że jest lepszym piłkarzem od Sandro i Munira, ale Barcelona nie potrzebowała żadnego nowego transferu:) Tym bardziej jak sprowadziła kogoś kto gra dużo gorzej od wymienionej dwójki :)

konto usunięte

1

@MarioVeB! To gdyby nie miał bramki to czym różniłby się od Paco za 30mln? Zresztą nawet chciałem żeby Barcelona wypożyczyła Sandro i Munira, ale nie chciałem Paco :D

konto usunięte

0

@fllaczek Byl bez sensu? Sandro grający drugi rok w klubie w przeciągu sezonu strzela tylko i wyłącznie 3 ligowcowi (przypominam, że nasze rezerwy na tym samym poziomie są liderem rozgrywek).
W tym samym czasie Paco był najlepszym strzelcem reprezentacji Hiszpanii w eliminacjach Euro i najlepszym strzelcem/asystentem w Valencii.

konto usunięte

0

@Razorek Bezsensu było sprowadzanie zawodnika za 30mln, który od początku było wiadomo, że będzie tylko rezerwowym :) Dodatkowo od dawna twierdzę, że jedynym piłkarzem, który jest w stanie zastąpić Suareza na środku to Messi, od którego Paco nigdy nie będzie lepszy :) Zaraz mi napiszesz, że Paco został sprowadzony żeby w przyszłości zastąpić Suareza, ale przypominam, że Urugwajczyk ma raptem 29lat i według mnie na najwyższym poziomie będzie mógł jeszcze grać 3,4lata.. Sądzisz, że Paco będzie przez tyle czasu czekał i będzie dostawał wystarczającą ilość minut żeby w pewnym momencie nie zacząć się cofać w swojej piłkarskiej karierze?

konto usunięte

0

@fllaczek Prawdopodobnie Lucho widzi w Paco ewentualnego następcę Suareza który będzie się przez te 2-3 lata uczył od Suareza. Innej opcji właściwie nie widzę. Aczkolwiek sam bym wolał na dzisiaj sprowadzenie takiego Mario Gomeza. A co do Messiego na fałszywej 9... Ten system w Barcelonie się wyczerpał. Messi o wiele więcej daje zespołowi mając przed sobą typowego napastnika. A Paco do gry z Messim się nadaje, dobrze uderza z pierwszej piłki i świetnie urywa się stoperom. Tylko póki co miał pecha i najczęściej grał z Arda u boku który nie stanowi wsparcia dla napastnika grając po prawej stronie.

Komentarz usunięty przez użytkownika

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?