La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 901 Culés

0

Obserwuje ostatnio wnikliwe gre Rakitica i uwazam ze zbyt malo daje zawrono w obronie i ataku Kovacic z Realu gra duzo lepiej w tym sezonie.

1

@Tom30 Od samego początku nic nie daje... ani wizji, ani dryblingu, podania po którym by można krzyknąć "WOW". Podawać do najbliższego kolegi też potrafię.
Ceniony niby za walkę i "równoważenie" (jak mnie to zawsze śmieszy). Pomoc Barcy nie istnieje. Jak MSN nie zagra dobrego meczu to nie ma wyniku.
Strasznie chciałbym transfer np. takiego Cou z LFC... może on wprowadziłby nieco ożywienia do tej pomocy. Do tego przyjaźni się z Neymarem.

konto usunięte

0

@Tom30 Rakitic w prawdzie miał tylko drugą połowę sezonu 14/15 bardzo dobrą.

0

@SinMistico Ja już bardzo dawno o tym pisałem, ale zjeby dostawałem równo. Owsze Rakieta potrafi pracować i zrobić sporo dobrego jak mu akurat taki dzień się przydarzy, ale jest dokładnie tak jak pisze, MSN jak nie zozegra i nie zrobi różnicy to jesteśmy średniakami. I to ciagle jechanie na Neymara za straty, na Boga, gość jest jedynym zawodnikiem, który piłkę najszeczciej dostaje w sytuacji gdzie nie da się nic zrobić. Najlepiej jakby zawsze cofał piłkę do Pique albo odegrał i stał nic nie robiąc, wtedy staty by mu się zgadzały.

0

@SinMistico  jak wygrywaliśmy tryplet to był niezastąpiony, każdy ma jakiś gorszy okres, teraz ma go Rakieta i Sergio.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?