La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1311 Culés

2

Oddaliśmy jeden niecelny strzał, mamy małe posiadanie i wiele niecelnych podań... Neymar nie potrafi przyjąć, Luis ''Spalony'' Suarez i Messi bez dryblingu...generalnie nie widzę plusów pierwszej połowy...ALE, mimo cierpienia wytrwaliśmy i moim zdaniem Real jest już 'trochę' zmęczony. Mam nadzieję, że Lucho odpowiednio zareaguje i (biorąc pod uwagę nasze lepsze drugie połowy) uda nam się wyrwać te 3 punkty!Visca El Barca! :)

konto usunięte

0

@Yvonne11 Ty chyba nie widzisz ile Messi ma strat, ogarnij się człowieku i przestań kibicować piłkarzom, jeśli nie jesteś kibicem Barcelony to idź na stronę Leo i tam mu słodko smaruj.

0

@weronisia ''Messi BEZ dryblingu'' O co Ci ku**a chodzi?!

konto usunięte

0

@Yvonne11 O to, ze traci piłki jak każdy typ u nas w drużynie, a wszyscy jadą na Neymara, który jako jedyny potrafi podać i z tego padnie bramka.

0

@weronisia Napisałam prawdę a Ty się rzucasz nie wiadomo o co. Wszyscy jadą po wszystkich, ponieważ mają fatalny humor po fatalnym meczu całej drużyny. Neymar zrobił genialną akcję a Leo wykończył golem. Jednak to nie zmienia faktu, że w skali całego spotkania obaj zagrali źle, tak jak i cała reszta. Lepiej idź już spać, bo piszesz głupoty... ''idź na stronę Leo'' xDD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?