La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1168 Culés

4

Nie dramatyzujcie tak. Dzisiejszy mecz to tragedia, forma niektórych zawodników jest daleka do ideału ale to jest 6 pkt straty. Za tydzień mogą być 3. Wróci Iniesta i mecz z realem jest zawsze szczególny. Nawet bez formy nna taki mecz piłkarze się zmotywują i mogą wgl inaczej zagrać. Nowi piłkarze tj Gomes Paco czy Denis muszą przyswoić styl Barcelony i runda jesienna może być tym przetarciem. Liczę minimum na utrzymanie tej straty sto realu do końca roku a teraz mamy dużo rotacji i piłkarze będą wypoczęci. Nowi zawodnicy będą lepiej czuć naszą grę a do dyspozycji powinni wreszcie wrócić rakitic Suarez czy Busquets. Może jestem naiwny ale jeśli do końca roku nie będzie większej przewagi niż teraz to mistrzostwo będzie jak najbardziej w naszym zasięgu . Pozdrawiam.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?