La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1708 Culés

5

Nie no musiałem wyciszyć, bi nie da sie słuchać tych kibiców realu. Klasyk w ciszy. Polecam.

0

@CarlitoBriganteFCB O jezzu... Raczej nie da się czytać znowu o komentatorach. Daj jakiś argument dlaczego to są według ciebie kibice Realu.

1

@CarlitoBriganteFCB Najlepiej to w ogóle wyłącz bo gadasz jak potłuczony :D

konto usunięte

2

@VEB931 Chociażby dlatego, że Mirosławski nie dopatrzył się reki w polu karnym Realu nawet po powtórce z kamery 360.

0

@VEB931 Dlatego, że jak są ewidentne przewinienia realu to jest cisza z ich strony, jak Barca przewiania to nagle widza lepiej niz mikroskop. A sytuacja z ręka w ich polu karnym przelała ma szale goryczy. Pozdrawiam

0

@CarlitoBriganteFCB Jak Mashe wywalił Vazqueza i był ewidentny karny to też była cisza. Również pozdrawiam.

0

@LuisSalvano Po tym jak powinien być karny dla Realu też nic nie gadali...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?